خبرگزاری آنا: تیم والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در مسابقات کارکنان ادارات شهرستان تحت عنوان  " جام فجر " به مقام سومی رسید.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حسین علیزاده مسئول تربیت بدنی واحد با اعلام این خبر گفت: این مسابقات در قالب 8 تیم با حضور تیم های جوانان، نوجوانان، سپاه، نیروی انتظامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، نیروی زمینی ارتش (تیپ 36 زرهی)، آذین گچ و فولاد آذربایجان، در دو گروه چهار تیمی برگزار شد.
وی افزود: در روز پایانی این دوره از رقابت ها، تیم های آذین گچ و نیروی زمینی ارتش در دیدار پایانی به رقابت پرداختند که این تیم نیروی زمینی ارتش بود که با نتیجه 3 بر صفر و در سه ست متوالی توانست بر حریف خود غلبه کرده و به مقام قهرمانی برسد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه نیز در دیدار رده بندی با نتیجه 3 بر یک تیم نیروی انتظامی را شکست داد و بر سکوی سومی ایستاد.
علیزاده اضافه کرد: این مسابقات به مدت یک هفته در سالن شهید میرصمدی اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه برگزار شد.
 
اعضای تیم والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی میانه را سیروس منصوری، سعید اکبری، رضا غیابی، ابراهیم مسیبی، علی صدری، سهیل قندچی، محمود وفاییان، مهدی فایقی، سیامک وفاییان، احمد غفاری، سید جواد افتخاری و وحید علیزاده، به سرپرستی دکتر علی سلمان پور و سرمربیگری محمود وفاییان تشکیل می دادند. 
Photo 2016 02 13 07 34 52
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com