روابط عمومی واحد میانه: دکتر جلیل اجلی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از روند برگزاری امتخانات مرکز آموزشی ترک وابسته به این واحد دانشگاهی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی واحد میانه، در حاشیه این بازدید دکتر اجلی از روند برگزاری بسیار مطلوب امتحانات این مرکز آموزشی ابراز رضایت نمود و گفت: امتحانات پایان ترم نیمسال اول 95-94 مرکز آموزشی ترک و نحوه انجام آن طبق قانون مقررات آموزشی با نظم و انضباط خاصی برگزار می گردد.
وی افزود: یکی از عمده اهداف آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و مراکز آموزشی وابسته، ایجاد سیستم های لازم برای آرامش خاطر دانشجویان در ایام امتحانات است و ما مؤظفیم که آن را به مرحله عمل برسانیم.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد میانه تصریح کرد: مسئولیت پذیری بالای همکاران مرکز آموزشی ترک و احساس مسئولیت بالای آنها در برگزاری امتحانات، بارز و شایسته بوده است.
اجلی در ادامه، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مسئولین و عوامل اجرایی این مرکز آموزشی تاکید کرد: مراقبین و عوامل اجرایی، با رعایت کامل آیین نامه امتحانات، با حضور به موقع در حوزه های امتحانی مربوط جهت برگزاری جلسات منظم و منسجم امتحانات همکاری های لازم و مستمر را انجام  می دهند.
 
وی در پایان گفت: امتحانات پایات ترم نیمسال اول 94-95 مرکز آموزشی ترک در دو نوبت صبح و بعدازظهر از 22 لغایت 30دی ماه سال جاری در حال برگزاری است.