خبرگزاری آنا: همزمان با سراسر واحد دانشگاهی، آزمون کتبی بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه دانشجویان و استادان رأس ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 25 آذرماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار شد.IMG 2610
مهندس حبیب اله خدابنده معاون دانشجویی و فرهنگی واحد میانه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: آزمون کتبی بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی، با شرکت 535 نفر از استادان و دانشجویان (450 نفر دانشجو) و (85 نفر استاد) این واحد دانشگاهی برگزار گردید.
وی ادامه داد: اين آزمون در تمامي واحد ها و مراكز آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي در سراسر كشور در بخش استادان در 4 رشته ترجمه فارسی قرآن، تفسير قرآن كريم، آشنایی با نهج البلاغه و سيره معصومين(ع) و در بخش دانشجويان در 7 رشته احكام برادران و خواهران، نهج البلاغه، زندگاني معصومین، زندگانی پیامبر(ص)، حفظ و ترجمه ادعيه و زيارات، تفسير فارسی قرآن كريم،  ترجمه انگليسي قرآن برگزار شد.
این مسئول در مورد زمان اعلام نتایج این دوره بیان کرد: نتایج آزمون این دوره از مسابقه قرآن و عترت در هفته آخر دی ماه سال جاری اعلام خواهد شد.
IMG 2611عضو هیأت علمی واحد میانه گفت: اين آزمون در يك مرحله برگزار و به شرکت کننده ای که درهر رشته 600 امتیاز از 1000 کسب کند، به 5 نفر جوایز نقدی اهداء و بالاترین امتیاز کسب شده به مرحله كشوري راه خواهند يافت كه جوايز ارزنده اي نيز به آنها تعلق خواهد گرفت.
خدابنده خاطر نشان كرد: شركت كنندگان در این مسابقه به صورت جداگانه در محل های تعیین شده ساختمان مرکزی دانشگاه به رقابت پرداختند.
معاون دانشجویی وفرهنگی واحد ميانه در خصوص بخش شفاهي اين دوره از مسابقات اذعان كرد: مرحله اول بخش شفاهي بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت در 24 آبان ماه با حضور 100 نفر از دانشجویان دختر و پسر و نیز استادان این واحد دانشگاهی صورت گرفته و نفرات برتر هر بخش انتخاب و به دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی معرفی شدند و مرحله استانی این دوره نیز در دهه سوم بهمن ماه برگزار می شود.IMG 2612
 
وی در پایان تصریح کرد: این آزمون با مشارکت اداره امتحانات، روابط عمومی، کارشناسان قرآن و عترت خواهران و برادران و تنی چند از کارکنان واحد میانه در برگزاری این مسابقات نقش عمده ای داشتند برگزار گردید. 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com