خبرگزاری آنا: به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، یک دوره سمینار و کارگاه آموزشی مدیریت ایمنی کار و بهداشت 18001 تحت عنوان " تشریح الزامات و مستند سازی سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای ISO/OHSAS 18001 و ISO/14001  " در محل سالن اجتماعات واحد برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر علی فرامرزی معاون پژوهش و فناوری واحد میانه با اعلام این خبر گفت: ثبت نام این کارگاه آموزشی از 16 آبان ماه آغاز شده و تا تاریخ 9 آذرماه 94 ادامه خواهد داشت و از روز پنجشنبه 12 آذر به مدت دو روز آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: شرکت برای کلیه رشته های مهندسی صنایع، مکانیک IT، عمران، معماری، مدیریت بهداشت و مواد غذایی، تربیت بدنی  و کلیه رشته های مرتبط آزاد است و در پایان دوره، گواهینامه معتبر از سوی شرکت AGS برای شرکت کنندگان اعطاء می شود.
فرامرزی در توضیح تشریح الزامات و مستند سازی سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای بیان کرد: در سال 1998 کمیته ای متشکل از انیستیتو استاندارد بریتانیا، شرکت های اصلی گواهی دهنده آمریکا و سایر سازمان های بین المللی استاندارد تشکیل شد.
عضو هیات علمی واحد میانه، هدف این سازمان های بین المللی را تهیه و تدوین استانداردی واحد خواند و افزود: ارزیابی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، حاصل یکی شدن الگو قبلی و استاندارد قابل ممیزی بوده و این استاندارد شامل بحث پیشرفته ای از HSE را نیز شامل می شود.
 
معاون پزوهش و فناوری این واحد دانشگاهی با اشاره به مزایای دوره آموزشی ISO خاطر نشان کرد: ارحجیت در استخدام و تغییر موقعیت افراد به مرتبه علمی بالاتر، طبق قانون وزارت، این سمینار آموزشی جزء سوابق کاریمحسوب می گردد، التزام به آشنایی با این استاندارد طبق قراردادهای کاری قانون جدید وزارت کار، برخورداری از تخفیف ویژه (هزینه دوره آموزشی در خارج از دانشگاه)، ارتقاء سطح سازمان های عضو کسب اعتبار بین المللی، تسهیل همکاری میان سایر سازمان ها، استاندارد کردن روش های اجرایی و مدیریتی و امکان ارائه خدمات در سطح بین المللی از مزایای این کارگاه می باشد.
IMG 20151128 142337

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com