معاون پژوهش و فناوری واحد میانه خبر داد؛
در هفته پژوهش کارگاه تخصصی نرم افزار (سطح مقدماتی)  ETABS برگزار می شود
خبرگزاری آنا: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از برگزاری کارگاه تخصصی نرم افزار (سطح مقدماتی) ETABS 2015 در هفته آخر آذر ماه در این واحد دانشگاهی خبر داد.
دکتر علی فرامرزی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی با محیط نرم افزار، مبانی و مقدماتی طراحی ساختمان های بتنی، مبانی و مقدمات طراحی ساختمان های فولادی (روش LRFD) و ترسیم نقشه ای اجرایی و تهیه دفترچه محاسبات می باشد.
وی اظهار کرد: مدرس این کارگاه تخصصی، مهندس امید رسولی از استادان گروه عمران این واحد دانشگاهی  بوده و به مدت 12 ساعت در محل سایت اینترنت دانشگاه برگزار می گردد.
فرامرزی با اشاره به زمان برگزاری دوره ادامه داد: این کارگاه آموزشی در روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ 26 و 25، 24، 23 آذرماه سال جاری به مدت چهار روز خواهد بود.
این مسئول با تأکید بر تخفیف 20 درصدی برای دانشجویان و اعضای نظام مهندسی افزود: در پایان دوره، گواهی حضور( Certificate) از سوی معاونت پژوهش  و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه ارائه می گردد.
معاون پژوهش و فناوری واحد میانه گفت: علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می توانند جهت ثبت نام  به دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه طبقه چهارم انجمن علمی و دانشجویی و یا به آدرس پست الکترونیکی RasouliOmid@yahoo.com مراجعه نمایند.ETABS 2

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com