جوانترین مدرس
خبرگزاری آنا:  دکتر سینا رستمی، جوان ترین مدرس رشته برق الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی برق الکترونیک واحد تهران غرب با رتبه ممتاز شد.
دکتر جلیل اجلی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: سینا رستمی با 25 سال سن، جوان ترین مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و استان آذربایجان شرقی در رشته دکتری تخصصی (PHD)  مهندسی برق الکترونیک واحد دانشگاهی تهران غرب به عنوان دانشجو نیز مشغول تحصیل می باشد.
وی گفت: این جوان موفق، تحصیلات خود را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب در دانشگاه های آزاد اسلامی میانه و تبریز گذرانده است.
اجلی افزود: جامعه دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، مدیون سیاست های مدبرانه و هوشمندانه دکتر میرزاده و مجموعه کاری وی می باشد که در امر توسعه تحصیلات تکمیلی، گام بسیار مؤثری در جذب دانشجو و ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و مشتاق برداشته است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد میانه با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، صرفاً به خاطر نیاز مردم به تحصیلات عالیه و خدمت به کشور ایجاد گردیده است افزود: بزرگترین دانشگاه حضوری جهان، افتخار بزرگی برای نظام جمهوری اسلامی می باشد و این افتخار بزرگ نصیب کشور نمی شود مگراینکه به درستی به دنیا معرفی گردد.
اجلی تاکید کرد: دانشجویان موفق و زیادی مانند سینا رستمی در کشور وجود دارد که علاقمند به تحصیلات عالیه بوده و وظیفه ما این است که بسترهای مناسب و نشاط روحی متمایزی را برای این عزیزان و سایر مشتاقان فراهم آوریم تا فرهنگ علم و دانش و هویت ملی و علمی را در نقاط مختلف ایران اسلامی ارتقاء دهیم. وی در پایان خاطر نشان کرد: دکتر سینا رستمی به عنوان مدرس دروس رشته مهندسی برق الکترونیک در مقاقط کاردانی و کارشناسی در واحد و مراکز آموزشی وابسته در حال فعالیت هستند.

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com