خبرگزاری آنا: مدرس رشته مکانیک خودرو دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با احراز رتبه اول به عنوان مربی نمونه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انتخاب شد.مربی نمونه
مهندس بهنام رمضانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: این موفقیت در بین 480 نفر مربی مکانیک در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کل کشور به دست آمد.
 وی افزود: ضمن تدریس دروس رشته مکانیک خودرو، از سال 91 تاکنون به عنوان مربی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در مسابقات ملی مهارت که هر سال در مراحل شهرستان، استان، کشور و جهانی برگزار می شود مشغول به فعالیت می باشم.
مدرس واحد میانه تصریح کرد: در سال 91 توانستیم در رشته فناوری خودرو مقام های اول، دوم و سوم شهرستانی و استانی را با آقایان مهدی عونی (مقام اول کشوری)، آرش آریاپور و کاوه کاظم خانی از دانشجویان این واحد دانشگاهی کسب نماییم.
 
مربی نمونهرمضانی به دیگر افتخارات کسب شده با دانشجویان واحد میانه اشاره کرد و گفت: درسال 92، سعید هریسی دانشجوی این دانشگاه در رشته صافکاری خودرو به مقام اول کشوری رسید و با یک مقام چهارمی دیگر در این سال، دیپلم افتخار مسابقات را به دست آوردیم.
او به سه مقام برتر کسب شده در سال 93 در سطوح شهرستان، استان و کشوری و شرکت در مرحله جهانی اشاره کرد و ادامه داد: در سال 1390 یک جلد کتاب تحت عنوان " سیستم های انژکتور بنزینی " تألیف کرد و از آن سال به بعد نیز به عنوان کارشناس داور استانی و کشوری انتخاب شده است.
 

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com