خبرگزاری آنا: دکتر علی سلمان پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، در پیامی سال تحصیلی جدید را به دانشجویان، استادان و کارکنان تبریک گفت.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، متن پیام بدین شرح است:
<< ن. والقلم و ما یسطرون >>
" منت خدای را که انسان را به نعمت آموختن آراست و علم و تقوا را برای بشریت فضیلت قرار داد. "
به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه » و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت، باردیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.
مطلع مهر، آغاز سال تحصیلی و تقارن مبارک آن با آغاز هفته دفاع مقدس، یادآور مهرورزی و خلق حماسه بزرگ معلمان و شاگردان مکتب ایثار و شهادت است. با درود به روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و به یمن این ایام با شکوه و به شکرانه پاسداشت ارزش های مقدس انقلاب اسلامی، هزاران گل واژه سپاس را بر آستان لایزال الهی روانه می داریم که ما را به همراهی شهیدان، این معلمان مکتب توحید مفتخر ساخت.
همانگونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهرماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است. ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده اند و توفیق خدمت به بندگان خود را عنایت فرموده اند. با عجین شدن نام "مهر " با هفته دفاع مقدس، بار دیگر شمیم خوش عطر شهادت حال و هوای شهرمان را عطرآگین می کند و یاد و نام مردان بی ادعا را در ذهنمان یادآور می شود.
آغاز سال تحصیلی و شروع پربرکت درس و تحصیل و تدریس را به همه استادان گرامی و پرتلاش، دانشجویان خلاق و آینده ساز به ویژه دانشجویان جدیدالورود و کارکنان محترم این واحد دانشگاهی تبریک عرض می نمایم.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، ثمره تلاش بزرگان، فرهیختگان و علاقه مندان به علم و تقوا است. این دانشگاه در مسیر رشد وبالندگی و شکوه تجلی دانایی قرار دارد و در جهت تحقق اهداف والای دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت به راهبردهای ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی گام بر می دارد. از این رو برای دستیابی به جایگاه واقعی دانشگاه در افق های برنامه ریزی شده، همراهی، همدلی، تلاش و جهاد همه دانشگاهیان را می طلبد.
 
توجه به فرصت ها، ظرفیت ها، شایستگی ها و ضرورت های آتی ما را ملزم می سازد تا در عرصه های فرهنگی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری گام برداریم. برای همه ِی دانشجویان عزیز، استادان و کارکنان گرانقدر این دانشگاه با عنایت به فرماندهان و سربازان جبهه فرهنگی که رسالت بسیار مهمی بر عهده دارند، آرزوی سلامت، سعادت و موفقیت روز افزون در سایه ایزد منان و حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفدا) دارم. 
دکتر سلمانپور
دکتر سلمانپور

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com