IMG 7689
رییس واحد میانه به آنا خبر داد؛
تصویب و راه اندازی 3 رشته جدید تحصیلی در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد 
خبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از راه اندازی و به تصویب رسیدن 3 رشته تحصیلی جدید دیگر در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی خبر داد.
دکتر علی سلمانپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با اعلام این خبر گفت: با پیگیری ها و سعی و تلاش های مستمرمجموعه دانشگاهی، مجوز ایجاد و راه اندازی یک رشته جدید در مقطع دکترای تخصصی و دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد از سوی شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری اخذ گردیده و از مهر ماه سال 94 دانشجو پذیرفته می شود.
وی با بیان عناوین رشته های جدید و مصوب واحد میانه افزود: رشته های مصوب مقطع دکتری شامل اصلاح نباتات و رشته های مقطع کارشناسی ارشد نیز شامل شیمی شیمی و فناوری اسانس و مهندسی مکانیک طراحی کاربردی می باشد.
سلمانپور خاطر نشان کرد: با اضافه شدن رشته های جدید در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد، تعداد رشته های تحصیلی این واحد دانشگاهی به 153رشته افزایش یافت.
رییس واحد میانه تصریح کرد: اقدامات اساسی دیگر در جهت تصویب و افزایش رشته های جدید و پرطرفدار در حال انجام بوده و در آینده ای نزدیک بر تعداد رشته های تحصیلات تکمیلی واحد اضافه خواهد شد.
وی با تاکید بر ارتقاء کیفیت دانشگاه و توسعه رشته ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی اظهار کرد: هدف اصلی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی میانه، ایجاد امکانات مناسب و شرایط مطلوب برای توسعه و راه اندازی رشته های جدید در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد و همواره این واحد دانشگاهی این قابلیت و پتانسیل را دارد که به یکی از بزرگترین مجموعه آموزش عالی استان آذربایجان شرقی تبدیل شود.
  

نوشتن دیدگاه

بالا
saeed_sol@yahoo.com