نام کتاب: تبدیل شکست ها به موفقیت

نویسنده: گیل لیندن فیلد

ترجمه: نادیا زکالوند

ویراستاری: گروه علمی انتشارات رشد

برخی از افراد خیلی بهتر از دیگران توان برخورد با شکست های خود را دارند و به خوبی می دانند که چگونه از ناامیدی و خطاهای خود، حداکثر استفاده را ببرند و به کامیابی دست یابند.

گیل لیندن فیلد در این کتاب توضیح می دهد که این خصوصیت در تمام انسان ها به طور یکسان وجود دارد اما فقط تعداد کمی از مردم می آموزند تا از این موهبت، چگونه بهره جویند. زیرا این افراد ترفندها و مهارت هایی را آموخته اند که به وسیله آنها قادرند شرایط را به نفع خود تغییر دهند. گیل لیندن فیلد این افراد را «کامروا» می نامد که دارای خصوصیاتی ازقبیل خوش بینی، تواضع، احساس مسئولیت، ابتکار، همه فن حریفی، لیاقت و تصمیم گیری هستند.

او از خوانندگان می خواهد که با مطالعه دقیق مثل، توجه به راهنمایی ساده و روشن کتاب، و انجام دادن تمرین های آن، بیاموزند که به افرادی کامروا تبدیل شوند. در کتاب، همچنین گفته هایی الهام بخش آورده شده و به زندگی افراد مشهوری که بر بسیاری از ناملایمات زندگی خود غلبه کرده اند اشاره شده است. لیندن فیلد معتقد است که اگر بیاموزیم و عادت کنیم که شکست های کوچک و کم اهمیت خود را به موفقیت تبدیل سازیم هنگام برخورد با شکست های بزرگ و مهم، می توانیم با پایداری بیشتر و آسیب کمتری، از آنها سرافراز بیرون بیاییم.

 

تماس با مشاوره

فرم ارتباط با مشاور
دانشجویان علاقمند به استفاده از خدمات مشاوره ای مرکز مشاوره می توانند با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری با تعیین وقت قبلی از خدمات این مرکز بهره مند گردند شماره تماس: 04152241005
نام و نام خانوادگی: (*)
ورودی نامعتبر
ایمیل: (*)
ورودی نامعتبر
تلفن همراه: (*)
ورودی نامعتبر
موضوع:(*)
ورودی نامعتبر
پیام:(*)
ورودی نامعتبر
بالا
saeed_sol@yahoo.com